विराटनगर: विराटनगर ११ ले बिहीबार भएको  रात्रिकालीन विराट गोल्कप फुटबल प्रतियोगिताको पाँचौ संस्करणको उद्घाटन खेलमा विजय हात पारेको छ । विराटनगर ११ ले युनाइटेड फुटबल क्लब सिक्किमलाई २–१ ले हराएर क्वाटरफाइनल प्रवेश गरेको हो ।                                                                                                                                                                                     खेेल सुरु भएकोआठौं मिनेटमा प्रकाश बुढाथोकीले ३० यार्डवाट प्रहार गरी पहिलो गोल गरेेेका थिए।प्रकाशले ५३ औं मिनेटमा निर्णायक गोल गरी उनी म्यान अफ द म्याच हुुन सफल भए ।                                                                                                       सिक्किमबाट १५ औं  मिनेटमा साङगे छोपन भुटियाले १ गोल गरे । उनले आशिष देवानको पासलाई उपयोग गरेका थिए ।                                                            आजको रात्रिकालीन खेलमा भारतको पन्जाब पुलिस र गोर्खा ब्वाइजबीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *