काठमाडौं :नेकपा एमालेको संसदीय दलको बैठक नसकिँदै नेता झलनाथ खनाल बाहिरिएका छन् । नेता खनाल दलको बैठकमा आफ्नो धारणा राखेर बाहिरिएका हुन् ।

खनालले बैठकमा सर्वोच्चको फैसलाले एमाले पूर्ववत् अवस्थामा फर्किएको भन्दै पार्टीलाई एकताबद्ध र एक ढिक्का बनाएर लैजान २०७५ जेठ २ गतेको अवस्थामा फर्किन अध्यक्ष ओलीसँग आग्रह गरेका छन् । ‘केन्द्रीय कमिटीदेखि सबै कमिटीहरुको बैठक आयोजना गर्नुपर्छ ।   बीचमा गरेका निर्णयहरु खारेज गर्नुपर्छ,’ खनालको भनाइ उद्धृत गर्दै नेता जीवनराम श्रेष्ठले जानकारी दिए ।
                                                                            बैठकमा खनालले दलको नयाँ विधानप्रति समेत आपत्ति जनाएका थिए । ‘संविधानसभा दलको विधानको निरन्तरता हुन सक्दैन । नयाँ विधान बनाउनुपर्छ’, खनालले बैठकमा भनेका थिए । ‘विधान बनाउने पनि प्रक्रियाहरु छन्, त्यो अनुसार संसदीय दलको विधान बनाउनुपर्छ’ खनालको भनाइ उधृत गर्दै श्रेष्ठले भने, ‘प्रधानमन्त्रीले सुन्नुभयो, तर बोल्नुभएको थिएन । ’ बैठक नसकिँदै श्रेष्ठ पनि बाहिरिएका थिए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *