अमिताभ बच्चनलाई प्रतिष्ठित अन्तर्राष्ट्रिय फेडरेशन अफ फिल्म आर्काइव अवार्ड्स (एफआईएएफ) बाट सम्मानित गरिएको छ। हलिउड फिल्म निर्माता मार्टिन स्कोर्से र क्रिस्टोफर नोलनले शुक्रबार साँझ एक भर्चुअल कार्यक्रममा पुरस्कार प्रदान गरे। अमिताभ बच्चन यस पुरस्कारबाट सम्मानित पहिलो भारतीय हुन्। यस समारोहमा प्रत्येक वर्ष, फिल्म संसारसँग सम्बन्धित ती व्यक्तिहरूलाई सम्मान दिइन्छ, जसले कुनै तरिकाले फिल्मसँग सम्बन्धित चीजहरू बचत गर्न मद्दत गर्दछ।                                                                                  अमिताभ बच्चनले तस्विरहरू आफ्नो इन्स्टाग्राममा साझेदारी गरेका छन्। यसको साथ उनले लेखेका छन्   “म FIAF पुरस्कार २०२१ का लागि धेरै सम्मानित महसुस गर्छु। FIAF ,मार्टिन स्कोर्से र क्रिस्टोफर नोलनलाई मेेेरो धेरै  धन्यवाद  छ। भारतको फिल्म सम्पदा बचाउने हाम्रो प्रतिबद्धता अटल छ। फिल्म हेरिटेज फाउन्डेशनले आफ्ना फिल्महरू बचाउन राष्ट्रव्यापी आन्दोलन सिर्जना गर्न प्रयास जारी राख्दछ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *